ul. Warszawska 241 A, Częstochowa

+48 790 555 773 biuro@fenestraczest.pl

Nowoczesna odsłona bram Gros

Dobrze dobrana brama garażowa stanowi niezbędne wykończenie każdej inwestycji budowlanej. My serdecznie polecamy firmę GROS i zapraszamy do naszego salonu Fenestra w Częstochowie, gdzie jest dostępna w naszej ekspozycji. Bramy firmy Gros spełniają wymagania nie tylko praktyczne, ale również finansowe, a ich nowoczesny design świetnie będzie prezentował się w Twoim projekcie budowlanym.

Bramy garażowe Częstochowa – firmy Gros

GROS to przedsiębiorstwo z 30 letnią tradycją. Produkty rozpoznawane i cenione są zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju zwłaszcza w Czechach, Austrii, Belgii, Niemczech czy Słowacji. Niewątpliwą zaletą producenta jest elastyczne podejście do każdego klienta, spersonizowane,  zapewniając tym samym najwyższą jakość produktu oraz obsługi, co potwierdzają certyfikaty CE. Jednym ze sztandarowych dążeń firmy jest dostarczenie Klientowi produktu – tradycyjnej bramy w nowoczesnej odsłonie.

To właśnie innowacyjność jest tym, co wyróżnia GROS na tle innych producentów – nowoczesny design, oryginalne rozwiązania produktowe, produkcja na każdy wymiar i szybkość realizowanych zamówień. Dzięki innowacyjnej linii technologicznej do produkcji bram segmentowych, nowoczesnej spawalni wraz z piaskarką i wyposażeniem spawalniczym oraz własnymi malarniami natryskowymi i proszkowymi możemy skutecznie dopasować produkty do niestandardowych wymagań Klientów. Szeroki wybór przetłoczeń, kolorów czy struktur paneli pozwala na dopasowanie bramy do pozostałych elementów budynku.

W bramach i drzwiach wykorzystywane są wyłącznie sprawdzone materiały i komponenty dostarczane przez renomowanych europejskich producentów przy zapewnieniu szerokiej oferty innowacyjnej automatyki takich marek jak: Beninca, BFT, Came, GFA Elektromaten, Somfy czy Sommer.

Brama garażowa rolowana świetnie sprawdzi się w obiektach o utrudnionych warunkach zabudowy czy też
w miejscach gdzie szczególnie zależy nam na oszczędności przestrzeni pod sufitem. Brama garażowa rolowana
otwiera się pionowo do góry, pozostawiając wolną powierzchnię w garażu jak i przed nim.

Przyjdź do Fenestra Salon Okien i Drzwi w Częstochowie, doradzimy zarówno pod względem wymiaru jak i wyposażenia.