ul. Warszawska 241 A, Częstochowa

+48 790 555 773 biuro@fenestraczest.pl

Schüco LivIng – dobre samopoczucie dzięki oknom

Istnieje wiele mocnych argumentów przemawiających za wyborem okien Schüco. 
Producent Schüco jest uznanym dostawcą profili oraz jednym z czołowych producentów okien i drzwi. Wyroby sygnowane tą marką to gwarancja funkcjonalności i komfortu użytkowania, a także niepowtarzalnego designu oraz doskonałej jakości, co jest priorytetem inwestorów. Od lat polegamy na jakości, renomie i rzetelności wynikającej z partnerstwa z dostawcą Schüco . Cieszymy się uznaniem i zaufaniem Naszych Klientów.

OKNO Schüco LivIng

Wszystkie systemy okienne Schüco z tworzywa sztucznego są projektowane i produkowane w Niemczech, w zakładzie Weißenfels.
To stosowane w nich tworzywo spełnia najwyższe wymagania w zakresie jakości. Jest stabilizowane przyjaznym dla środowiska wapnem i cynkiem. Materiał ten wykazuje dużą odporność na światło i warunki atmosferyczne, jest wysokoudarowy i doskonale zachowuje swój kształt, również przy wyższej temperaturze. 
Okucia i klamki są odpowiednio zabezpieczone i wiążące się z nimi koszty zostały ograniczone do minimum. 
Postulat 360 st. zrównoważonego rozwoju – od narodzin idei projektu do jego recyklingu – to integralny element polityki Schüco. Ekologiczne i energooszczędne produkty wysokiej jakości i usługi świadczone są w sposób, który wyznacza nowe standardy w branży oraz umożliwia nam, partnerom Schüco tworzenie solidnych i trwałych konstrukcji.

Nowoczesne okna z tworzywa sztucznego przetrwają w dobrym stanie nawet 30 lat. Ważne zatem, aby ich komponenty były równie trwałe. W przypadku okien Schüco LivIng wysoka jakość dotyczy najmniejszych detali. Zastosowano w nich wysokiej klasy uszczelki z EPDM – materiału z najwyższej półki, który dzięki swoim doskonałym właściwościom używamy jest m.in. w medycynie, lotnictwie i przemyśle motoryzacyjnym. 
Warto również zainwestować we własne bezpieczeństwo. Zwracamy tutaj uwagę na stalowe okucia (głęboko osadzone z zaryglowaniami grzybkowymi), hartowane podzespoły i klamki zamykane na klucz lub przycisk w zależności od osobistych preferencji w zakresie bezpieczeństwa. 

Schüco LivIng to recepta na doskonały bilans energetyczny. Ciepło pozostaje w środku, a zimno na zewnątrz. Siedmiokomorowe profile ram okiennych zapewniają izolacyjność cieplną w standardzie budownictwa pasywnego, który dotychczas był niemożliwy do osiągnięcia bez kosztownych działań dodatkowych. Nawet w trakcie najsurowszej zimy temperatura wewnętrzna ram okiennych jest tylko nieznacznie niższa od temperatury w pomieszczeniu.
Dzięki temu skutecznie zapobiega się takim niepożądanym zjawiskom jak przeciąg czy kondensacja pary wodnej. Powierzchnia szyb zatrzymuje energię cieplną w pomieszczeniu, a jednocześnie chłonie i przepuszcza cenne ciepło słoneczne.

Zapraszamy do Fenestry – Galeria Okien i Drzwi w Częstochowie. Dzięki oknom Schüco Twój Dom będzie przez dziesiątki lat lepiej chroniony przed przeciągiem, hałasem, wilgocią i chłodem.  Przytulny dom to nowa jakość życia i mieszkania, a my wiemy jakie okna sprawią go takim.

Okna Schüco w Częstochowie